Milé deti, rodičia, starí rodičia aj všetci, ktorí si v sebe stále nosia kúsok detskej radosti…
Opäť sa stretneme na popoludní plnom smiechu, hier, hudby a dobrej nálady!
Príďte si s nami užiť deň, kde nebude dôležité nič iné, len radosť z obyčajných chvíľ, spoločných zážitkov a úsmevov, ktoré budú všade navôkol.
Čaká nás veselé popoludnie plné zábavy, detského nadšenia, súťaží, pesničiek aj milých stretnutí. A keďže tento deň patrí nielen deťom, vítaní sú úplne všetci – malí, veľkí aj tí, ktorí sa chcú aspoň na chvíľu vrátiť do detských čias.
Tešíme sa na vás na 11. ročníku Medzinárodného dňa nielen pre deti!
Príďte si s nami vytvoriť ďalšie krásne spomienky.

