Noc s Andersenom 2023

Noc s Andersenom

Myslíte si, že knižnica je len miesto pre oddych? Opak môže byť niekedy pravdou. Presvedčili sa o tom deti počas podujatia Noc s Andersenom, ktoré sme pre nich pripravili v spolupráci so Základnou školou Tlmače. Popoludnie plné súťaží, aktivít, vedomostného kvízu a diskotéky ozvláštnilo stretnutie so samotným H. CH. Andersenom, ktorý k nám pricestoval cez časovú bránu a deťom porozprával o sebe, svojom živote a tvorbe. Aj vďaka už spomínanej spolupráci so Základnou školou a ochote pani učiteliek venovať svoj voľný čas sa toto podujatie podarilo zorganizovať už po jedenásty krát. Veríme, že nie naposledy, nakoľko je u detí veľmi obľúbené. Ráno odchádzajú možno trošku nevyspaté, ale plné zážitkov.

You may also like...