#podcast

Náš podcast môžete počúvať aj cez:

Podcasty z dielne MsKS Tlmače.

 • Rozhovory zo suterénu – 6. časť, Vyhorený rodič (Lucia Kúdelová, Lenka Valentíniová)

  “Vyhorená” mama či občas i otec je v poslednom období častým prívlastkom, ktorým sa my rodičia pomenovávame. Tomuto náročnému stavu sa však môžeme úspešne vyhnúť, ak si osvojíme niekoľko užitočných zásad či návykov. Nechajte sa inšpirovať obsahom nášho podcastu Rozhovory zo suterénu s Mgr. Lenkou Valentíniovou a Luciou Kúdelovou. Vaše postrehy a otázky posielajte na...

 • Rozhovory zo suterénu – 5. časť, Koučing (Milan Kalmancai, Fero Držík)

  Čo je koučing? Ako nám môže pomôcť v bežnom živote? O tom a ešte oveľa viac v podcaste s koučom a mentorom Milanom Kalmancaiom. Vaše postrehy a otázky posielajte na podcast@mskstlmace.sk Listen to Rozhovory zo suterénu (E005, Fero Držík, Milan Kalmancai) byMsKS Tlmače on hearthis.at Náš podcast nájdete na:

 • Rozhovory zo suterénu – 4. časť, O hneve a zlosti (Lucia Kúdelová, Lenka Valentíniová)

  O hneve a zlosti našich detí a trochu aj o Našom vlastnom, o tom, ako ho zvládať, ako a prečo vzniká a čo sa väčšinou pod ním skrýva, hovoríme v 4. epizóde nášho podcastu Rozhovory zo suterénu.

 • Rozhovory zo suterénu – 3. časť, Vianočný splín, depka, depresia (Lucia Kúdelová, Lenka Valentíniová)

  Zimné obdobie, tmavé, ponuré večeri, možno i vianočný stres vplýva na náladu mnohých z nás. Môžeme sa cítiť unavení, rozladení, smutní. Často krát pri otázke – ako sa máš? počuť odpoveď – na nič, mám depku. Aký je rozdiel medzi „depkou“ a depresiou, kedy je potrebné vyhľadať pomoc a ako si udržať duševné zdravie, to...

 • Rozhovory zo suterénu – 2. časť, Deti, Vianoce, darčeky (Lucia Kúdelová, Lenka Valentínová)

  A je tu druhá časť nášho podcastu Rozhovory zo suterénu – o krehkom v nás s Lenkou, v ktorom sa Lucia Kúdelová opäť rozpráva s Mgr. Lenkou Valentíviovou. Tento krát na tému Deti, Vianoce, darčeky. Listen to Rozhovory zo suterénu – Deti, Vianoce, darčeky (E002) byMsKS Tlmače on hearthis.at . Náš podcast nájdete na:

 • Rozhovory zo suterénu – 1. časť, adaptácia detí na školu a škôlku (Lucia Kúdelová, Lenka Valentínová)

  Prinášame vám prvú časť našich podcastov.V prvej časti sa Lucia Kúdelová rozpráva s psychologičkou Mgr. Lenkou Valentíniovou v pripravenej sérii rozhovorov s podnadpisom „O krehkom v nás s Lenkou“ o adaptácii detí, ale aj rodičov na škôlku. Listen to Rozhovory zo suterénu E001 byMsKS Tlmače on hearthis.at Náš podcast nájdete na: