Tanečné kurzy – Mesto tancuje

Tanečné kurzy pre tých, ktorí chcú tancom žiť, nie sa ho iba učiť.

MESTO TANCUJE – Tanečná cesta od seba k páru
Kedy: 28.9.2022 (streda)
Kde: Spoločenský dom Tlmače – Lipník
Čas: 18:00 – 19:00 LATINO FREESTYLE (sólo tancovanie)
Čas: 19:00 – 20:00 Spoločenské tance (párové tancovanie)

Skupina na sociálnej sieti Facebook, kde nájdete ďalšie informácie.

Spoločenská akcia OBEC TANCUJE je projekt zameraný na rozvoj spoločensko-tanečných aktivít pre obyvateľov obce. Prvý ročník ponúkal iba kurz spoločenských tancov. Tento ročník bude dvojnásobne veľkolepejším a to v podobe dvoch tanečných kurzov a síce, LATINO FREESTYLE (v ktorom sa učí tancujúci ovládať svoje telo na hudbu v sólo štýle) a spoločenské tance (ktoré sa skladajú zo štandardných a latinskoamerických tancov v párovom prevedení).

Vedenie kurzov bude mať punc kvality a systematickosti, ale i zábavy a priateľskej atmosféry, vďaka viac ako 10 ročným tanečným skúsenostiam vyučujúceho Tomáša Hermana, ktorý sa za 2,5 roka, čo vstúpil do tanečného sveta vo veku 20 rokov (čo je v športovej terminológii považované za veľmi neskoro) a ešte k tomu bez štipku tanečného talentu (pohybového a rytmického), stal Majstrom Slovenska, vicemajstrom Česka, v nasledujúcom roku bronzovým na Slovensku a svoju poslednú profesionálnu súťaž zavŕšil v štandardných tancoch na Slovensku striebrom.

Odvtedy sa venuje tancu v rámci životného štýlu. Svojím prístupom ukazuje a dokazuje, že je možné žiť vďaka tanečným princípom, čím odhaľuje zmysel jednoduchej vety: Tanec je život.

You may also like...