Novinky v knižnici 3/2024

To, že sa nám najmä vďaka grantom a podpore z Fondu na podporu umenia darí revitalizovať náš knižničný fond už mnohí viete. Nájdete u nás najnovšie knižné tituly, bestsellery od slovenských, ale aj zahraničných autorov. To však nie je všetko.

Albert Einstein povedal:
„Ak chcete, aby boli vaše deti inteligentné, čítajte im rozprávky. Ak chcete, aby boli vaše deti viac inteligentné, čítajte im viac rozprávok.“

A my sa zameriavame aj na literatúru pre deti a mládež. Snažíme sa držať trendy aj v tejto oblasti. Ponúkame na zapožičanie knihy, prostredníctvom ktorých sa dajú v mnohých prípadoch komunikovať s deťmi ich vlastné pocity, potreby a skúsenosti, oboznamovať deti s novými situáciami, ktoré ich možno v dohľadnej dobe čakajú, alebo s ktorými sa ťažšie vysporiadavajú. Kniha je mnohými odborníkmi odporúčaný spôsob, ktorý nielenže rozvíja kreativitu, rozvoj reči a intelekt, ale rieši aj konkrétne potreby vášho dieťaťa a podporuje komunikačné schopnosti a jazykový vývoj.

Radi vás privítame v našej knižnici aj s vašimi detičkami, ktoré sa majú možnosť zahrať, kým si vy nájdete to svoje 📖📚👩‍👩‍👧‍👦.

You may also like...